ОксанкаТО | 2015-03-12 21:56:33

Токсокар

Пол: женский. Возраст: 29 лет. В вересні здала аналіз на Токсокар LgG - результат позитивний. Приймала Тригельм, після цього через тиждень 3 дня приймала по 1 т. Вормілу. У грудні результат аналізу був позитивни (1,527). Назначили ще одне лікування: Ворміл 5 днів по 2 пігулки, через 10 днів знову по 2 пігулки Вормілу (5 днів) В березні результат 1,697. Чи означає це, що лікування не дало результату і чи достятньо цього аналізу, щоб сказати що я дійсно хвора? Дякую

Ответы врачей 3

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Доброго дня шановна! Для того, щоб сказати, що Ви хворієте на токсокароз позитивних антитіл недостатньо - можливо, це просто "антитіла пам яті". Враховуються більше дюжини інших клініко-лабораторних параметрів, але без консультаціїї остаточно вирішити питання неможливо. Звертайтесь на консультацію, я займаюсь токсокарозом (т. 492-34-80/81). З повагою доктор меднаук Ірина Анат. Боброва.
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Для встановлення діагнозу токсокарозу недостатньо тільки позитивного аналізу на антитіла, бо це можуть бути "антитіла пам яті" без наявності активної інфекції і лікувати їх не потрібно. Спеціальна шкала для діагностики токсокарозу включає 14 ознак, які враховують досвідчені фахівці (в тому числі і я) при визначені показів до лікування токсокарозу. Д.мед.н. Ірина Анат. Боброва.
Жигарев Юрий Александрович
инфекционист
Адрес: г. Киев, Украина, 4 ГКБ, ул. Соломенская, 17
Телефон: 063 659 63 67
Нет, недостаточно