380673198906 | 2015-03-22 20:36:24

без теми...

Пол: женский. Возраст: 19 лет. Добрий день, в мене затримка місячних, статеве життя я не веду, затримка вперше, а так проходило все вчасно і нормально, затримка вже шостий день, чи варто мені хвилюватися і йти в лікарню? Може бути причиної збоя місячної те що три дня до неї я була в стоматолога і вона мені уводила обезболююче?.

Ответы врачей 1

Чикита Лилия
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Центр МД клиник
Телефон: 050 565 48 38
Я бы вам посоветовала сначала сделать УЗИ малого таза.Посещение стоматолога никак не связано с задержкой.