пигментние пятна

Есть ответ
Пол: женский. Возраст: 38 лет. Добрий день! Два роки маю пігментні плями на щоках,які розповсюджуються з кожним роком. Маю утворення подібні до великих темних родинок у волосяні частині голові. З кожним роком обличчя виглядає жахливіше. Маю дифузний зоб 2 ст. Я його не лікую тому що він мене не турбує. Кілька років страждала від холицеститу, але зараз все добре. Перші плями з"явилися під час вагітності. Минулого року дерматолог остежив мене і сказав, що є проблеми з печінковими пробами. Призначив лікування печінки на 2 тижні і відбілюючі мазі. На цьому лікування завершилося.Додаю фото обличчя. Прошу, будь ласка, порадьте щось. У нас містечко маленьке хороших спеціалістів не вистачає. Додаю фото. Дякую за Ваш час і увагу. Ірина Гумен

Ответы врачей

Лисецкий Андрей Викторович

Лисецкий Андрей Викторович

Доброго дня! На жаль, ваші фото не відкриваються. Поява пігментних пятен і кератом генетично обумовлений процес при старінні шкіри. З віком їх кількість буде тільки збільшуватися. На жаль, з допомогою мазей вашу проблему втрішити тяжко. Радикальним і ефективним методом лікування є лазерне лікування. Вам обов"язково потрібно користуватися сонцезахисним кремом і максимально захищати шкіру від впливу ультрафіолету. Також можна спробувати змазувати проблемні ділянки шкіри Керасалом (крем) 2 рази в день протягом 14 днів. Це може частково вирішити Вашу проблему.

 Клиника доктора Василишина: дерматология и эстетика

Клиника доктора Василишина: дерматология и эстетика

Гиперпигментацию можно корректировать с помощью лазерных процедур (фраксельный лазер) Но для предупреждения дальнейшего появления пигментации Вам необходима коррекция эндокринных функций организма и решить проблему с работой ЖКТ.