kpry | 2015-03-29 14:57:17

Затримка місячних.

Пол: женский. Возраст: 19 лет. Півтора тижні тому почала відчувати біль при сечовипусканні (всі симптоми циститу) Тиждень тому почала приймати Уролесан (ліки допомагають, але помалу) Чотири дні тому, з власної необережності мене продуло (відчувала біль в правому боці, від нирки до ребер) Відлежалась 2 дні в теплі, і ніби все пройшло. Зараз затримка другий день. Скажіть, це наслідки моїх застуд і чи це норма при таких обставинах? чи мені варто переживати...

Ответы врачей 1

Лахно Игорь Викторович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Харьков, Украина, Харьковский городской перинатальный центр, кафедра перинатологии, акушерства и гинекологии
Телефон: 0955347208
Уважаемая пациентка! Прежде всего - тест на беременность.