Tsudo | 2015-05-17 12:53:28

Догляд за шкірою лиця

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Я велоінструктор у туристичній сфері. За вихідні залежно від робочого навантаження проїжджаю на велосипеді 50-150 км. Часто навіть при не надто сильному сонці на наступний день на лиці відчуття обпеченості чи обвітреності, почервоніння, так ніби згоріла на сонці. Розумію, що це дуже не добре впливає на шкіру. Як мені захистити своє лице від обвітрювання та сонця? Корситуватись сонцезахисними кремами чи лосйонами? Кремом від старіння шкіри з SPF фільтром? Взагалі який рівень SPF фільтру потрібен у такій ситуації? (я смуглява і спалюю шкіру тільки на дуже сильному сонці, або у поєднанні сонце та вітер).

Ответы врачей 1

Щедрина Ольга Владимировна
косметолог
Адрес: г. Киев, пр. В. Маяковского, 1в
Телефон: 098-578-88-08, 066-571-63-63

Добрый день! Прямые лучи солнца вызывают фотостарение кожи, а именно появление пигментных, темных пятен на лице и теле, которые в последствии невозможно устранить в домашних условиях и в косметологическом кабинете. Единственное, что мы можем сделать для предотвращения этого процесса - это использовать солнцезащитные средства по уходу за кожей. В вашем случае подходит SPF 30-40 ежедневно перед выходом на солнце, и повторно после умывания. Если кожа лица остается пересушенной и обветренной, целесообразно посетить процедуры биоревитализации. Данные процедуры не дают коже лица преждевременно стареть, так как насыщают ее влагой.