Володя | 2015-06-03 17:30:10

Погіршення гостроти зору.

Пол: мужской. Возраст: 13 лет. Добрий день,мені 13 років я багато часу проводжу за комп"ютером (деколи і по 2 години)Останнім часом я відчуваю як падає зір,деколи маю примружитися щоб побачити цінники в магазині,скажіть будь ласка якийсь ефективний народний метод щоб швидко і ефективно покращити зір(до лікара я йти не маю бажання) В мене вже років 2 тому був поганий зір мені сказали що в мене 96,97% гострота зору(і мені приписали тоді каплі для очей яких я дуже боюся)зір відновився десь через місяць.

Ответы врачей 4

Кубрак Наталия Викторовна
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Здравствуйте. Самый лучший способ лечения это профилактика. Ограничьте зрительные нагрузки за компьютером до минимума. Витамины и микроэлементы для глаз тоже будут не лишними ( рациональное питание). Возможно ухудшение зрения еще имеет и наследственный характер? С ув Кубрак НВ.
Кубрак Наталия Викторовна
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Здравствуйте. Принцип воздействия одинаков. Основное , что более всего влияет - это длительное созерцание светящегося предмета на близком расстоянии. Что и приводит к так называемой псевдомиопии и снижению контраста видения вдаль. С ув Кубрак НВ.
Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! У Вашому випадку можна рекомендувати апаратне лікування, вправи для очей та зоровий режим.
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Добрий день, Володя. Обмежуй роботу за монітором,( в т. ч. телефон, планшет) до 30 хв. підряд, далі перерва 10-15 хвилин, під час перерви роби вправи для очей. Загальна тривалість перебування за компьютером не більше години на день з перервою. Доречно використання зволожуючих крапель - Хіло-комод чи Оксіал. Бажаю здоров"я!