maryna91 | 2015-10-06 18:51:34

Молочниця

Пол: женский. Возраст: 24 года. У мене досить часто рецидивує молочниця, регулярно ходжу до гінекологів, але поки що марно. Зазвичай протікала в досить легкій формі, але зараз у мене з"явились невеличкі виразки та тріщинки з кров"ю в районі заднього проходу і на малих статевих губах. Чи може таке виникати на фоні молочниці або це уже симптоми іншої хвороби? Дякую Кандидоз

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
Прежде всего необходим осмотр после которого будет назначено адекватное обследование с последующим лечением. А по поводу молочницы необходимо сдать бакт посев на грибы с чувствительностью к противогрибковым препаратам, плюс комбинировать с пероральными приемом.