Гарднерели (ключові клітини)

Пол: женский. Возраст: 24 года. Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, розшифровку загального аналізу мікрофлори (аналіз виділення із сечостатевих органів): лейкоцити - шийки матки (од), піхви (од), уретри (од) епітеліальні клітини - 15-20 мікрофлора - кокова гарднерели (ключові клітини) - виявлено! Що це означає? Заздалегідь дякую. - -

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
У вас бактериальный вагиноз, а также кольпит. Обратитесь к доктору для назначения адекватной схемы лечения.