jana zzzz | 2015-10-17 14:32:41

Воспаление шейки матки

Пол: женский. Возраст: 34 года. чи може ще щось викликати запалення шийки крім ВПЛ та хламідій із простіших,що не передається статевим шляхом, дякую

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
Так може. Зокрема кокова флора та запалення, що виникають на фоні дизбіозу піхви.