Не получается забеременеть

Пол: женский. Возраст: 36 лет. добрий вечір,допоможіть,будь-ласка,мені 36 років,не можу завагітніти,здала аналіз на антимюллерів гормон 0,02,шанси ще є чи вже не має на що надіятись,дякую

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! На основі одного показника висновки робити неможливо. Треба додатково бачити показник ФСГ та кількість антральних фолікулів на УЗД. У Вас були оперативні втручання на яєчниках, що спровокувало подібну ситуацію? Звичайно, Ваша ситуація критична, але аналізувати її потрібно комплексно. Крім того, завжди можна розглядати варіант донації ооцитів.