не можу завагітніти

Пол: женский. Возраст: 36 лет. На ваш вопрос "добрий вечір,допоможіть,будь-ласка,мені 36 років,не можу завагітніти,здала аналіз на антимюллерів гормон 0,02,шанси ще є чи вже не має на що надіятись,дякую"так,в жовтні 2014року мене оперували,були кісти на яєчниках,потім я приймала дуфастон на протязі 2-х місяців,останні місячні були 25.09.2015року,після данного аналізу мені приписали оваріум композітум,як ви скажете,варто мені їх розпочинати приймати чи ні.27.11.15 буде результат ФСГ і УЗД яєчників,так як ви порекомендували,можна до вас знову звернутись?

Ответы врачей 5

Банников Владимир Иванович
Адрес: г. Киев, Украина, Клиника «Исида IVF»
Я рекомендую не менее 6 месяцев жанин или силуэт.
Банников Владимир Иванович
Адрес: г. Киев, Украина, Клиника «Исида IVF»
Онкомаркеры СА 125, индекс ROMA. Далее по ситуации.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Надія! При всьому бажанні позивного нічого сказати не можу. Не розумію, чому Вас скоріше не відправляли на УЗД. Ви самі бачите по заключенню УЗД, що один яєчник практично повністю поглинула ендометріоїдна киста, яка сама по собі не зникне. В даному випадку потрібно робити лапароскопію і цю кисту видаляти. В другому яєчнику фолікулярний апарат не візуалізується, тобто антральних фолікулів спеціаліст УЗД не побачив.Про прийом якого дуфастону та оваріуму може йти мова?! В Вашому випадку єдиним шансом народити дитину є планування ЕКЗ з донацією ооцитів. Ви можете виносити і народити дитинку, але генетично рідною вона буде тільки для чоловіка, Ви маєте це усвідомлювати. При бажанні можете звернутися до мене в клініку "Альтернатива". Інших шляхів вирішення проблеми немає.
Банников Владимир Иванович
Адрес: г. Киев, Украина, Клиника «Исида IVF»
Необходимо сдать кровь на онкомаркеры. И решить вопрос приёма диеногеста
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
При бажанні оваріум композітум приймати можете, він не зашкодить, однак точно ситуацію не покращить, це так званий ефект плацебо. Репродуктологи в це не бавляться))) Звертатися до мене можете без проблем. Гарного дня!