nolana | 2015-11-26 22:44:01

Результати аналізів

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Допоможіть будь ласка.. Здавала аналізи на Торч Інфекціі. Прийшли результати а розібратись в них не можу.... Що означає ці три результата. Я незнаю: ПЛР.Gardnerella vaginalis (у/г зішкріб,якісне визначення) виявлена.... Аналітична чутливість тест-системи для виявлення Gardnerella vaginalis у матеріалі -5х10*2ГЕ/мл. Та Цитомегаловірус (СМV), антитіла IgG. 222.1 Од/мл. Та вірус краснухи,антитіла IgG 37,84Мо/мл.

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
На планування вагітності та розвиток плода ці антитіла негативно не впливають. Вони відображають імунну пам'ять організму, тобто вироблений імунітет.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Ваш аналіз в нормі, наявність Ig G свідчить про контакт з інфекціями в минулому та лікуванню не підлягає.