380683324867 | 2015-12-11 23:50:50

Задержка менструации

Пол: женский. Возраст: 18 лет. Доброго дня, в мене 11 день затримка менструації. Був захищений статевий акт. Пройшла тест на вагітність, результат негативний. Які причини затримки, про що це може свідчити? Дякую!

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку! В першу чергу Вам раціонально пройти УЗД органів малого тазу. Затримку місячних може провокувати фолікулярна кіста, мультифолікулярні яєчники і т.п. Із заключенням УЗД зверніться до гінеколога.