katrusia0711 | 2016-01-08 19:47:56

Цитологія на атипові клітини

Пол: женский. Возраст: 32 года. Доброго дня.Здавала цитологію в липні місяці -показало запалення ІІ типу. Пролікувалась свічками Гексикон.Сьогодні здала повторний аналіз -знову запалення ІІ типу та ще добавилось Проліферація залозистого епітелію. Подивіться будь ласка мої результати.А то вихідні, до лікаря не попаду поки що - дуже переживаю.Дякую!!!

Ответы врачей 1

Иванников Вячеслав Александрович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Кривой Рог, Украина, ул. Калиниченко,10 «Медицинский центр ТРАДИЦИЯ», Главный врач
Телефон: +3 8 (067) 9177165
прикреплённые файлы не открываются, но из описанной вами ситуации, имеется хронический воспалительный процесс, которое требует более детального исследования для выяснения причины.