dober | 2016-01-15 14:55:17

Звуження крайної плоті

Пол: мужской. Возраст: 28 лет. Доброго дня! Приблизно рік назад почав помічати рубці на крайній плоті але уваги цьому не придав коли почала важко оголюватися головка я звернувся до лікаря уролога він сказав що потрібно оперувати і поставив діагноз фімоз ніяк не можу наважитися,підскажіть може є другі методи вилікувати без операції?Але якщо потрібно оперувати то підскажідь куда звернутися я сам з Рівного але можу без проблем приїхати в любе місто України тільки щоб якісно все зробили і що краще робити лазерну операцію чи ні.Наперед Дякую!!!

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Добрый день! Рубцовый фимоз можно вылечить только оперативным путем. По поводу консультации и лечения можете обратиться по тел.0675000249 Будьте здоровы!