qwe135 | 2016-01-28 11:53:07

Акне

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Здраствуйте, рік назад моє обличчя обсипало прищами десь за два тижні, лікувалася косметичними засобами і лише недавно відвідала дерматолога, після огляду мені виписали: юнідокс 1 т.2 р.в день, укрлів і L- цет 7 днів, і волвіт... І після цього переливання крові з руки в сідницю... Чи потрібно приймати антибіотики? Чи не зашкодять вони моєму організму? Адже пробіотиків для підтримання мікрофлори лікар не виписав! І чи актуально і чи не зашкодить мені переливання крові? Дякую

Ответы врачей 1

Полищук Николай Андреевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Героев Обороны, 3, Клиника «Резонанс»
Пройдите курс лечения методом резонансной хронофитотерапии. Консультация в клинике бесплатно. Телефон (095) 218-54-44, (097) 017-89-89 Киев rezonans.net.ua