Жанна11 | 2016-02-11 11:41:20

чи виліковний псевдобульбарний синдром

Пол: женский. Возраст: 64 года. у мами псевдобульбарний синдром. чи можна його вилікувати? якщо так, то якого лікаря звертатися або, можливо, в Україні є спеціалізовані лікувальні заклади? Дякую

Ответы врачей 2

Стариш Наталья Петровна
Адрес: г. Одесса, Украина, Главный врач Клиники доктора Стариша
Телефон: +38 067 251 39 33
На жаль, на цьому сайті файли не прикріплюються. Перевірте - вони порожні. Перепишіть від руки.
Стариш Наталья Петровна
Адрес: г. Одесса, Украина, Главный врач Клиники доктора Стариша
Телефон: +38 067 251 39 33
Будь-якої синдром - це симптом якогось захворювання, тобто повинна бути причина синдрому. Виходячи з причини виникнення - і залежить тактика лікування. Для псевдобульбарного синдрому характерна тріада ознак: дизартрія (порушення вимови), дисфонія (втрата звучності мови), дисфагія (розлад акту ковтання). Чи є це у Вашої мами? Для встановлення причини зробіть МРТ головного мозку, почніть з цього. Далі перевірте судини головного мозку - зробіть узі судин голови і шиї.