marina1115 | 2016-02-28 16:55:36

демодекоз і вугрі

Пол: женский. Возраст: 28 лет. Доброго дня, потребую вашої консультації, томущо ходити по лікарням зараз не маю жодної можливості. Більше 10 років турбує проблемна шкіра обличчя (вугрі, почервоніння).Кілька разів робила аналізи на демодекс, знаходили на віях. Лікарі приписували багато препаратів ( акнестоп, зінеріт, бензилбензоат, Стоб Демодекс, метрогіл, угрестоп та інші), проте нічого не допомагає, моє лице в жахливому стані. Я і на дієті сиділа більше року, жодних змін, лице - все у вугрях та шрамах від них, просто жах. Дайте якусь пораду будьласка

Ответы врачей 1

Полищук Николай Андреевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Героев Обороны, 3, Клиника «Резонанс»
Демодекоз лечится методом резонансной хронофитотерапии. Консультация бесплатно. Тел (095) 218-54-44, (097) 017-89-89 Киев