m_senyk | 2016-03-02 12:12:21

Біль правої лопатки

Пол: женский. Возраст: 26 лет. Добрий день. Вже більше двох тижнів турбує ниючий пекучий біль правої лопатки. Ортофен, диклофенак в ампулах допомагає на 4 год.

Ответы врачей 1

Стариш Наталья Петровна
Адрес: г. Одесса, Украина, Главный врач Клиники доктора Стариша
Телефон: +38 067 251 39 33
Зробіть КТ грудного відділу хребта. Однією медикаментозної терапії недостатньо