nina1992 | 2016-03-03 11:40:25

доброго дня як лікувати лікворну десциркуляцію почтійно головні болі тошнота головокружіння мерзну постійно ...

Пол: женский. Возраст: 24 года. головні болі тошнота головокружяння рвота мерзну пстійно томографія покозала лікворна дисциркуляція лікарі сказали що потрібно лікуватися в лікарні і відлучати дитину від груді но я не хочу відлучати пірез звязок не лікувалася

Ответы врачей 6

Северинов Сергей Александрович
Ще один телефон 044 3603612. Коли Вам актуально одужати знайдіть спосіб зателефонувати.
Стариш Наталья Петровна
Адрес: г. Одесса, Украина, Главный врач Клиники доктора Стариша
Телефон: +38 067 251 39 33
В 1,5 року відучити від грудного годовування вже можна, це не 1,5 місяця. Годуючим мамам багато чого не можна і Ви зв'язані по руках і ногах. Тому Ви повинні визначиться - терпіти і годувати далі або лікуватися. Якщо лікуватися - Вам необхідно зробити рентген шийного відділу з навантаженням (функціональні проби) або КТ, а також узі судин голови і шиї - там будуть проблеми, за характером яких і буде призначено подальше лікування. Зараз можна полегшити лікування ліками, але знову таки - Вам багато чого - не можна. Пийте поки парацетамол.
Северинов Сергей Александрович
Здравствуйте, Нина, прошу позвонить для уточнения картины болезни. Постараюсь помочь. 0674647919 Сергей Александрович, иммунолог, невролог.
Стариш Наталья Петровна
Адрес: г. Одесса, Украина, Главный врач Клиники доктора Стариша
Телефон: +38 067 251 39 33
1,5 місяці або роки?
Стариш Наталья Петровна
Адрес: г. Одесса, Украина, Главный врач Клиники доктора Стариша
Телефон: +38 067 251 39 33
А який вік дитини, скільки йому?
Северинов Сергей Александрович
Ищите причину, а не следствие. Обследуйтесь на нейротропные вирусы.