Svitlana1708 | 2016-03-17 22:21:11

Дитина боїться ходити

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Добрий день! Моєму сину 1 рік і 5 місяців. Він ще самостійно не ходить. Він повзає, ходить всюди, де можна на щось обпертися, за руку теж ходить, а тільки пробую впустити палець він одразу сідає і повзе. Таке враження, що він боїться. Інтерес до ходіння проявляє, сам підлазить до когось, встає і хоче, щоб його брали за руку і вели. Коли я була на 7-му місяці вагітності, я перечепилась і впала. Чи могло це якось вплинути на те, що він зараз має страх перед ходінням? Що можна зробити, щоб допомогти йому? Дякую за відповідь! Часто хворіє бронхітом. Кілька раз кололи антибіотик

Ответы врачей 1

Стариш Наталья Петровна
Адрес: г. Одесса, Украина, Главный врач Клиники доктора Стариша
Телефон: +38 067 251 39 33
Не переживайте, піде. У кожної дитини свій час. Для виключення будь-яких проблем - покажіть дитину дитячому невропатологу