tetyana_k | 2016-03-18 18:30:25

Болять нирки

Пол: женский. Возраст: 31 год. Уже 4 дні тягне у попереку, там де нирки. Пару років назад лікувала пієлонефрит. Біль такий самий, як тоді. Спершу думала то крепатура, займаюся у залі. Але півтижня крепатура бути не може. А вчора почали боліти м"язи шиї, голову уже не можу повертати. Ще піднімається температура до 37,2. Знобить. Це запалення нирок? Порадьте препарати, будь ласка. Дякую! Мала діагноз пієлонефрит. Іноді болять м"язи шиъ так, що не можу повертати голову. У 2009-му лікувала запалення нирок.

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Назначение препаратов по интернету не видя пациента и его анализы дело неблагодарное. Обратитесь на консультацию к специалистку по месту жительства.