kseniia18 | 2016-04-10 21:57:55

Вузловий зоб 4 стадії

Пол: женский. Возраст: 26 лет. В мене діагностували вузловий зоб 4 степеня, відправили на гормони і УЗД, гормони в нормі, біохімія в нормі, УЗД показало один вузол, великий, його видно на шиї, він рідинний. Наполягають на операції, ніякого лікування не призначають, хоча знаю багато людей, які з цим живуть і лікуються народними методами, самі лікарі призначаються якісь настойки... ЩО порадите*? І як записатися до вас на консультацію? Дякую.

Ответы врачей 2

Гречко Валерий Александрович
гомеопат
Адрес: г. Киев, Международный центр гомеопатии
Телефон: 066-242-72-54
Запис до мене на консультацію у Києві: мобільний 063-397-60-40 чи по електроній пошті [email protected]
Гречко Валерий Александрович
гомеопат
Адрес: г. Киев, Международный центр гомеопатии
Телефон: 066-242-72-54
Доброго Вам здоров'я, шановна пані Ксенія! Вам можна спробувати допомогти терапевтично. Проте для остаточного рішення цього питання мені потрібні такі обстеження та аналізи: КТ чи МРТ шиї та грудної клітини, аналізи крові - розгорнутий, тиреоглобулін, альфа-фетопротеїн, загальний холестерин та його фракції.