Алла | 2017-01-03 11:09:21

Неврологія

Доброго дня! Мені 36 років. У мене така проблема 10 рокі тому у мене помер батько і на похоронах мені стало пгано. І цей стан мене вже мучить 10 років. Я ніби Фізично здорова щоб мене щось боліло то ніби ні, але щось ..... Мені часто паморочиться в голові як я йду чи їду кудись з дому і взагалі я дуже боюсь кудись сама їхати , якщо зі мною хтось є то все нормально. По ночах у мене виникають панічні атаки мене трусить, часто ходжу в туалет не маю чим дихати, тисне в голові, появляється серцебиття і взагалі погано коли випю таблетку гідазепаму мені проходить. Коли вдень я щось роблю мені краще , а у вечері щоб я тільки лягла і в стані спокою починається все знову то тосне між грудьми в ямці, то дусить в горлі і взагалі у мене виникає страх. Я вже і ніби навчилась жити з цією проблемою але хотіла би жити нормально. Лікарі мені встановили діагноз ВСД і щось там нервове. Пила купу таблеток. На деякий час проходить а потім знову повертається. Прошу підкажіть мені , що робити у таких випадках

Ответы врачей 1

Григора-Кизима Марина Петровна
невролог
Адрес: «Клиника Образцова», г. Киев, ул Касияна, 2/1

Здраствуйте.
Жаль, что Вы не пишите какие препараты принимали. Попробуйте мелитор и консультации психолога.