Наталія | 2017-01-12 11:48:29

Гайморіт

Доброго дня) я на 9 тижні вагітності, захворіла ОРВІ, був нежить, який переріс в гайморіт, до цього ніколи його не було. Закладає ніс, важко дихати. Боліла одна частина обличчя, але за кілька днів біль пройшла. Промиваю ніс хьюмером, капаю каланхоє, поки що нічого не допомагає, лише коли закапаю ніс нафтізіном, то можу дихати спокійно 6 год.

Ответы врачей 1

Образцов Игорь Геннадьевич
лор
Адрес: г. Киев, «КЛІНІКА ОБРАЗЦОВА»
Телефон: 0505148201,  [email protected]

Здравствуйте,необходимо сдать развернутый анализ крови, показаться ЛОР врачу С уваж. Образцов И.Г.