Андрій | 2017-01-20 22:22:04

Голова

У мене болить права частина голови . Біль відчуваю від правого ока до потилиці ніби щось тисне зверху .накруг ока вище брови .пік зверху.випив дві таблетки аналгін біль неприпиняється

Ответы врачей 2

Григора-Кизима Марина Петровна
невролог
Адрес: «Клиника Образцова», г. Киев, ул Касияна, 2/1

Здравствуйте. Необходим осмотр невролога и МРТ.

Семенюк Владимир Григорьевич
невролог
Адрес: г. Киев, клиника семейной медицины "Здоровая семья"
Телефон: (044) 235-235-8, 220-02-70, 220-02-72, 219-30-19

Шановний  Андрій!  Дані скарги можуть бути при невралгіі верхньоі гілки трійчастого нерву. шийному гангліоніті і  краніалгії іншого походження.Підхід до лікування відрізняється.Для невідкладноі допомоги необхідно хоча б знати показники  артеріального тиску.Можна прийняти спазмалгон і звернутися  до невролога  на консультацію