Маріанна | 2017-02-01 14:13:59

болюче мочевипускання з краплями крові

Доброго дня. Я уже другий раз маю таку проблему: після статевого контакту через деякий час починається відчуття ніби я часто хочу в туалет, і коли я йду в туалет вкінці зявляється неприємне відчуття трохи болюче і на папері лишаються рожеві краплинки небагато, але наче кров чи що. Я зараз в іншій країні. Додому зможу тільки приїхати не раніше квітня. Я боюся загострення за цей час, і що інтимне життя з чоловіком стане взагалі проблемою. Підскажіть, будь ласка, що робити. Дуже дякую наперід.

Ответы врачей 1

Коростий Ирина Владимировна
Адрес: г. Харьков Женская консультация РПЦ ХОКБ, ЧП 'Экомед'

Добрий день

Теплі напої, тепло на низ живота, відсутність перченої, гострої їжі та газованих напоїв, відвар шиповнику, звіробою чи толокнянки