Вікторія | 2017-02-03 11:20:40

Затримка

В мене затримка 10 днів.Але справа в тому що незахищений секс був але після того місячні теж були .Ось наступні місячні затримуються вже на 10 днів,але інтиму не було жодного разу.Зазвичай місячні якщо і затримуються то це буває дуже рідко і на днів 2-3 не більше.Чи є можливість що я вагітна?І виходить що вагітна вже більше одного місяця.Але чому тоді були місячні минулого разу?

Ответы врачей 1

Избаш Олег Иванович
Адрес: г. Одесса, ул. Академика Вильямса, 59 К, в помещении медицинского центра "МеДиаКом"

Возможно и наличие беременности и отсутствие. Менструальноподобное кровотечение в первые недели беременности - частое явление. Нужно обследоваться.

С уважением, Ваш доктор Избаш Олег Иванович