oleg1979 | 2017-02-15 13:23:57

стбілізація/заспокоєння психіки. 67 років

Доброго дня, Пані та Панове! Ситуація наступна: - батько 1950р.н.(67р) - холерик - хронічний панкреатит, холіцистит, жовчний, печінка.. - гіпотонік - 45 років майже безперервного робочого стану в одній структурі - останні роки велика напруга на роботі Як наслідок: - не терпимість - емоційність - зрив на крик - неврівноваженість - загострення хронічного панкреатиту, серце і т.д. - фізична худоба і виснаження Підкажіть, будь-ласка, яку терапію застосувати? Батько не визнає своїх проблем. Дякую!!!

Ответы врачей 1

Федорова Татьяна Владимировна
психотерапевт, Психолог
Адрес: г. Каменец-Подольский, Украина, Частная практика в психологическом центре «Гармония»
Телефон: +380974418411
Доброго дня. Ваше бажання допомогти Вашому батькові цілком зрозуміле. Але на жаль, допоки батько не визнає своїх проблем і не зрозуміє, що йому потрібна допомога, навряд чи будь-яка терапія буде ефективною. З практики можу сказати, коли візит до психолога відбувається за ініціативою когось з рідних, а не самої людини, то жодного позитивного ефекту не буде. Зміни і усвідомлення можуть бути тоді, коли людина визнає свої проблеми, готова щось змінювати і готова над цим працювати. Ніхто інший за нього це зробити не зможе. Ми не можемо змінити наших близьких за власним бажанням.