Наталія | 2017-02-24 19:52:19

Висипка на підборідді

Добрий вечір. Допоможіть,будь ласка, лікувалась вже у трьох лікарів, результату нуль. Маю висипку на підборідді, не свербить, прищі сухі. І ще червоні щоки, підборіддя і центральна ділянка лоба. Здавала аналізи на алергію і демодекс, не виявлено.Буду дуже вдячна за допомогу.

Ответы врачей 1

Андреев Анатолий Леонидович
Адрес: г. Киев, ул. Предславинская, 39
Телефон: 050 3102225, 067 3102225

Доброго дня!

Я погоджуюсь з Вами ,що немає у Вас алергії. На прийомі лікарі виставляли ліагноз : Розацея ? Так як Ви описуєте схоже на цю хворобу. Але для підтвердження потрібн огляд., тому що лікування тривале та обов"язкове спостереження лікаря.

Нехай щастить !