Анастасія | 2017-03-04 20:45:04

Цікавить чи моя проблема є психічного характеру чи щось інше

Добрий вечір, така проблема: хлопцю 25 років, за останній декілька днів дуже почав говорити про Бога, читає книги про це, молитви , каже що все буде добре хоча в ньго щось сталося на роботі і його звільнили. Дуже на цьому зациклений почав постити( піст перед Великоднем) і дуже дотримується правил пощення. ця поведінка здається дивною. Але є підозра , що він недавно вживав якісь наркотики. можливо траву курив. І ще 1 факт, 3 роки тому була схожа ситуація(він загорівся тим що хотів допомагати людям на майдані), йому давали заспокійливі таблетки і це пройшло через пару місяців. Скажіть будь ласка, з чим пов'язана ця поведінка? З психічним якимось розладом чи можлива це поведінка через періодичне куріння наркотиків?

Ответы врачей 1

Соболь Андрей Аркадьевич
Адрес: г. Донецк, частная практика
Телефон: +380955298093

Здравствуйте! Такое поведение по переписке нельзя трактовать однозначно. Это может быть и проявление его религиозных убеждений, а могут быть и болезненные проявления. Ответить может врач-психотерапевт или психиатр, побеседовав с этим молодым человеком. Обращение к частнопракткующему специалисту - сохранит анонимность обращения. Ещё, как вариант - получение консультации в Скайпе.