Ірина | 2017-03-06 21:47:43

Прищики від крему від веснянок

добрий вечір) я користувалась кремом від веснянок майже тиждень і тут я побачила що мене посипало на обличчі дрібненькими прищиками..що це таке? допоможіть що мені робити?

Ответы врачей 1

Андреев Анатолий Леонидович
Адрес: г. Киев, ул. Предславинская, 39
Телефон: 050 3102225, 067 3102225
Добрий ранок ! Якщо Ви вважаєте , що причина висипок ( дрібних прищиків ) крем і нічого іншого , то треба відмінити крем, А подальше лікування залежить від того які висипки. Обов"язково прийняти антигістаміні препарати ( Лоратадін ) , обмежити сонячне опромінювання на шкіру обличчя, в раціоні обмежити гостре , смажене , алкоголь.