Олена | 2017-03-10 13:26:51

бородавки на руках у дитини

Чи може дитина відвідувати садочок коли у неі на руках бородавки.Яке лікування (місцеве чи таблетоване) має пройти.Яку довідку мають вимагати у садочку.

Ответы врачей 1

Андреев Анатолий Леонидович
Адрес: г. Киев, ул. Предславинская, 39
Телефон: 050 3102225, 067 3102225
Доброго дня, Олена! Бородавки є проявом вірусного захворювання, Ви правильно зазначили, що лікування має бути комплексне ( місцеве та таблетоване або ін"єкції ) і визначає протокол лікування лікуючий лікар. Форму довідки визначає дошкільний заклад.