ХРИСТИНА | 2017-03-17 23:21:21

Урологія Спермограма

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є у нас шанс на природнє зачаття? Якщо є, то як досягнути бажаного результату? Чи ефективним стане бад профертил? На які обстеження варто ще звернутися? У мене цикли, все в нормі. Чоловік здавав аналіз сперми 13.10.2016 р., потім додаткові аналізи. Знайшли DNA Mycoplasma hominis, DNA Ureaplasma urealiticum та HPV високого онкогенного ризику генотип - 59. Лікар-уролог назначив йому лікування по місяцю антибіотиками та потім вітамінами. 07.03.2017 року перездали спермо граму. Ось подані результати спермо грами 13.10.2016 р. / 07.03.2017 р. Кількість активної сперми 10,56 / 28,2 Кількість днів статевого утримання 3 / 4 Кількість (в мл) 2,4 мл / 3 мл Колір сірувато-білий / сірувато-білий Прозорість мутна / мутна Запах спермінна / спермінна Час (розрідження 20-30 хв.) в"язка / рідка В'язкість (після розрідження) 6 см / 0,3 см Реакція (рН) 7,8 / 7,5 Кількість сперматозоїдів в 1 мл 40 млн. / 47 млн. Кількість сперматозоїдів в еякуляті 96 млн. / 141 млн. Рухливість (групи а+b+c) 43 % / 49 % Прогресивно-рухомі (група а+b) 27 % / 45% Непоступова рухливість (група с) 16 % / 4% Нерухливих (група d) 57 % / 51 % Концентрація сперматозоїдів з поступальним рухом не було вказано / 24,4 М/мл Концентрація функціональних сперматозоїдів не було вказано / 5,7 М/мл Середня швидкість 35,95 мкм/сек / 37,65 мкм/сек % рухливих через годину 38% / 44 % Дихальна здатність сперматозоїдів (23-75 хв.) 78 / 37 Мікроскопічне дослідження морфології Живі (%) 43 % / 49 % Мертві (%) 57 % / 51 % 1. З нормальною морфологією (%) 16 % / 14 % 2. Дегенеративні (%): 84 % / 86 % а) патологія голівки 54 % / 68 % б) патологія тіла 12 % / 4 % в) патологія хвоста 18 % / 14 % Агрегація сперматозоїдів(референтні значення - негативний) негативний / незначна Аглютинація сперматозоїдів(негативний) негативний / негативний Клітини сперматогенезу(1-2 в п/з) 1-3 в п/з / 4-7 в п/з Еритроцити(не виявлено) невиявлено / 0-1 в п/з Лейкоцити(<1 млн.) 325 тис. / 450 тис. Епітеліальні клітини(поодинокі в препараті) поодинокі в препараті / поодинокі в препараті Зерна ліпідів(велика кількість) велика кількість / велика кількість Сперматофаги(поодинокі) поодинокі / поодинокі Кристали Бетхера(поодинокі в препараті) не виявлено / не виявлено Шаруваті тільця (не виявлено) не виявлено/ не виявлено Слиз (не виявлено) помірна кількість / не виявлено Бактерії (не виявлено) не досліджувалося / не виявлено Індекс тератозооспермії 1,78 / 1,86 Індекс дефективності сперматозоїдів 0,36 / 0,42 Пенетраційна здатність 0,07 / 0,1

Ответы врачей 1

Гирич Валерия Александровна
репродуктолог
Адрес: г. Киев, Украина, центр "Мини-Эко"
Телефон: +380667679108
Здравствуйте , Кристина! Результаты данной спермограммы неплохие. Но рекомендую пересдать в любой клинике репродукции для уточнения