Наталия | 2017-03-20 14:11:45

Затримка

Добрий день.У мене затримка місячних 13 днів.Останні були 10.02.Провела 5 тестів з інтервалом у 2-3дні всі негативні.Допоможіть будь-лска. Що мені робити?

Ответы врачей 1

Анастасия Шевченко, консультант Likar.info

Здравствуйте. Причиной задержки могут быть гинекологические заболевания, стресс, колебания веса и другое. Рекомендую обратиться к гинекологу очно.