Софія | 2017-03-21 19:54:00

Сліди від чистотілу

Доброго дня. Я видаляла бородавки на ногах чистотілом аптечним, пошкодила шкіру, і після того залишилися темно сині сліди, які не сходять вже десь пів року. Підкажіть будь ласка, як можна позбутися цих слідів, або зробити їх менш помітними. Можливо є якісь мазі від цього ?

Ответы врачей 1

Андреев Анатолий Леонидович
Адрес: г. Киев, ул. Предславинская, 39
Телефон: 050 3102225, 067 3102225
Добрий ранок! Наявність плям пігментації -підстава для проведення обстеження методом дерматоскопії. Зверніться до лікаря-дерматолога для проведення цієї процедури.