НАТАЛЯ | 2017-03-22 17:32:15

Злетіли диски

Добрий день. Чоловік закордоном і під час роботи злетіли диски. Чи існують вправи для полегшення стану, а також які ліки можна пр ймати? Дякую.

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Так, існують, але заочно ніхто не візьме на себе відповідальність давати якісь поради, не знаючи точного діагнозу (злетіли диски - це не діагноз). Так можна легко нашкодити.