Ира | 2017-03-23 17:59:29

Геморой. Що робити??

Доброго дня. Три місяці тому народила дитину, почалися запори. Зараз турбує геморой. Важко здійснювати акт дефикації, є свербіж та біль. Порадяте якесь лікування, врахуйте те що я годую груддю.

Ответы врачей 1

Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня, Ірино. З урахуванням грудного годування, арсенал медикаментозних засобів вкрай обмежений. Для полегшення дефекації можете використовувати водно-жирові клізми (50 мл олії + 50-100 мл води перед дефекацією. Постарайтесь утримувати емульсію хвилин 20-30). Якщо цього буде замало, можете додати місцево мазі Проктозан-нео або Прокто-Глівенол, але попередньо порадьтесь з педіатром.