Ірина | 2017-03-24 12:45:07

Достінекс

Доброго дня! У мене повищений пролактин (друга фаза МЦ - 123 (норма 23), перша фаза МЦ - 45). Лікар виписав таблетки Достінекс (по 2 табл. двічі на тиждень). Скажіть, будь ласка, чи можна вживати алкоголь (бокал вина чи пива, наприклад), коли приймаю ці таблетки? Наперед вдячна. Ірина

Ответы врачей 1

Радько Виталий Юрьевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: Киев, Украина, ул. Российская 54\15, МЦ «Мать и дитя»
Можна в розумних межах.