Гись І.П | 2017-04-19 20:52:25

Хірургія

Добрий день . Мене турбує в області бікіні досить грубий застарілий прищ . Який часто стає твердий а часами досить м'який. Був момент що він починав набирати але з нього витикло дуже трошки рідини. Після того він знову то робився твердим то мяким. За цілий день коли мене білизна натирає то вечером мене дуже болить . Думаю що можна прикладати щось але нехочу експерементів. Дякую чекаю на відповідь

Ответы врачей 1

Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
Ймовірно що абсцедуючий фурункул промежини, а може ще бути норицевий хід (хронічний парапроктит) або епітеліальний куприковий хід, хронічний бартолініт, дермоїдні кісти та онкопроцеси м'яких тканин промежини. Патологія, що зазвичай потребує оперативного втручання, іноді непростого. В разі залишення процесу на самохід ці хвороби поступово поширються на навколишні тканини і розпосвюджуються, що призводить до порушення функцій тазових органів. Завітайте на огляд в Український центр колопроктології 050-330-15-15