НАТАЛЯ | 2017-04-20 17:08:53

біцеліно терапія

Доброго дня !ДИТИНІ3 роки і 5 місяців назначили біцелін 3 один укол раз в тиждень 6 тижнів.На мигдалинах білий наліт здали ревмопроби антистрептолізин 474.4 ревматоїдний фактор 6.7 с-реактивний білок 0.16.Поставили діагноз стрептококова інфекція.Загальний аналіз крові в нормі температури немає.В дитини ще лактазна недостатність типу сс.Я вагаюсь нарахунок біцеліну .ЩО ВИ ПОРАДИТИ .ДЯКУЮ

Ответы врачей 1

Липовая Анна Сергеевна
семейный врач, педиатр
Адрес: МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49-а
Добрый день! Пройдите предложенный курс лечения и повторите анализы. Осложнения от нелечённой стрептококковой инфекции ведут к инвалидности, они не кому не нужны.Надеюсь ребёнок перенесёт бициллин хорошо и будет здоров!