Наталія | 2017-04-28 15:12:56

Вагітність

Доброго дня. У мене була вагітність і на терміні 3 тижні зробила медичний аборт. Менструація настала через місяць,все було добре Але ще через місяць почала помічати дивні симптоми Двічі робила тест на вагітність - слабовиражена друга полоска Затримка 4 дні Чи можу я бути знову вагітна? Чи це залишки від минулоі вагітності?

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Дорий день. Можливість завагітніти після аборту відновлюється дуже швидко, тому якщо не було надійної контрацепції, є велика ймовірність , що Ви вагітні.