Інна | 2017-05-08 12:36:44

КАЩЕЛЬ І НАСМОРОК У ДИТИНИ

ДОБРОГО ДНЯ. УЖЕ БЛИЗЬКО 2 ТИЖНІ У МОГО МАЛЮКА(ЙОМУ 6 МІСЯЦІІВ, ВОЛОГИЙ КАШЕЛЬ І НАСМОРОК. ПРИПИСАВ ПЕДІАТР НАМ ПИТИ АНТИБІОТИК, АЛЕ ВІН НІЯКОГО ЕФЕКТУ НЕ ДАВ, ДАЮ УЖЕ 5 ДНІВ АМБРОБЕНЕ ПРОМИВАЮ НОСИК, АЛЕ ЗМІН НЕМАЄ. ТЕМПЕРАТУА 36,6. ГОРЛО ТРІШКИ ЧЕРВОНЕ. ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЩО РОБИТИ.ЧЕКАТИ ПОКРАЩЕННЯ ЧИ ПОТРІБНЕ ЩЕ ЯКЕСЬ ЛІКУВАННЯ.

Ответы врачей 1

Липовая Анна Сергеевна
семейный врач, педиатр
Адрес: МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49-а
Добрый день! Правильные рекомендации может вам дать педиатр только при осмотре ребёнка. Малышей до года жизни осматривать нужно ежедневно, корректируя назначения по состоянию. Скорейшего выздоровления!