Василина | 2017-05-10 11:56:40

....

В мене два останні місяці місячні тривають більше тижня,потім тиждень перериву і знову місячні,під час місячних нічого не болить,тільки трохи ниють яічники але таке в мене бувало й раніше,ще колись перед місячними боліли груди,а останні 2 місяці такого нема,скажіть будьласка в чому може бути причина і чи варто переживати...дуже надіюсь на вас бо нема змоги звернутись напряму до лікаря((( [email protected]

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день ,причин може бути багато без огляду важко судити : це може бути гормональний збій, захворювання шийки матки, поліп.аденоміоз, фіброміома.Без огляду не обійтися.