Екатерина | 2017-05-17 16:32:18

Миома матки с субмукозным ростом узла. Гиперплазия.

Добрый день. Скажите пожалуйста , мне удалили миому (неделю назад) с субмукозным ростом узла (по передней стенке ближе к дну) - гистерорезектоскопия (миомэктомия, выскабливание матки) , миома была 15-18мм, когда можно пытаться беременеть если ещё ставят гиперплазию помимо миомы . Какое лечение назначают при таких диагнозах?

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрый день. Процитирую клинический протокол: "Етапи лікування паціенток з гіперплазією ендометрія І етап - видалення зміненого ендометрія з наступним морфологічним дослідженням та визначенням подальшої тактики залежно від виду патології ендометрія. ІІ  етап - гормональна терапія, спрямована на супресію ендометрія. Тривалість даного етапу гормональної терапії - 6 місяців з повторним гістологічним дослідженням через 3 та 6 місяців."