Катериа | 2017-05-18 03:50:17

Без теми

В моменти сильного стресу пропадають певні фрагменти пам'яті. Праскою роблю собі опіки,стан неконтрольований. Я пробувала в стані спокою —пече. А як в істериках,то прихожу в себе коли вже обпеклася. Буває починає трясти після негативних новин,наприклад. Кінцівки не слухаються. Як унеможливити такий стан?

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277

Це серйозна діссоціатівна  симптоматика. Потрібно звернутися до спеціаліста в таких станах.