Василь | 2017-05-19 15:50:28

Планую придбати корсет

Доброго дня. Хочу придбати корсет/бандаж. Зробивши МРТ маю наступний висновок. Вісь попереково-крижового відділу хребта у фронтальній площині помірно викривлена ліворуч. Тіла хребців звичайної форми, на рівні L5 – S1 з ознаками формування апофізарних остеофітів. В каудальній пластинці тіла Th12 хребця відмічається вузол Шморля. Співвідношення хребців непорушене. Висота та гідратація м/х диску L5 – S1 знижені. Відзначається правобічна парамедіанна протрузія диску L5 – S1 до 3.5 мм. з компресією дурального мішка. Конус спинного мозку незмінений. Паравертебральні зміни відсутні кістково-деструктивних змін не виявлено. На рівні сканування ілеосакральні з’єднання без гіперінтенсивного сигналу в режимі STIR. Висновок. Остеохондроз попереково-крижового відділу хребта. Правобічна парамедіанна протрузія диску L5 – S1. Підкажіть, будь ласка, який саме корсет/бандаж мені потрібен. Планую працювати у стоячому/сидячому положенні. Надзвичайно Вам вдячний

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Гарний корсет коштує дуже не дешево. Корсет призначають не стільки по результатам МРТ, скільки по клінічним проявам (результати МРТ потрбіні для виключення ряду проблем - остеопоротичних переломів, онкопатології, інфекційних процесів, та інших захворювань). Я бі все ж таки радив звернутись до ортопеда на осмотр, та пояснити, чому ви вирішили купити корсет, та що ви від нього очікуєте. Постійно корсет носити не варто, бо він може ослабити м*язи. І єдиним лікуванням він також бути не може. Якщо в Києві, телефонуйте 068-321-42-87, приходьте - я подивлюсь і пораджу корсет - скажете заодно, що ви від нього очікуєте.