Ольга | 2017-05-22 19:19:01

Викидень без чистки

Добрий день! Був викидень на 7 тижні. На узі сказав лікар, що залишків немає, все вийшло самостійно. На огляді в гінеколога, вона сказала, що потрібно привідкрити цервікальний канал, щоб краще виходили залишки. Сьогодні, після другоі такоі маніпуляціі мене дуже болить живіт, сама процедура була дуже болісна, я тільки бачила в руках лікаря довгу жилізну на вигляд як би шпицю. Кровити стало більше, і якось гаряче в животі. Після цього лікар просила показати, чи не кровить у мене більше, зараз болить ще більше. Це нормально?

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день.Терміново зверніться до лікаря, який проводив маніпуляцію.