Настя | 2017-05-23 23:19:42

Дислалія

Доброго вечора, дитині 5 років, поставили діагноз дислалія, підкажіть чому краще подолати це порушення ще у дошкільному віці ?

Ответы врачей 1

Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25

Добрий день! Найкращий вік для виправлення вад вимови (дислалія)- саме 5 років. Дитина повинна до школи правильно вимовляти і розрізняти всі звуки. В іншому разі дитина може мати труднощі в навчанні читанню і письму. Крім того, з 6 років починають випадати зуби, а це перешкоджає вихованню правильної вимови. Тому без сумнівів вже зараз звертайтесь до логопеда. Успіхів!