Наталія | 2017-05-28 21:46:51

Бракує повітря.Постійна потреба глибоко вдихати.

Доброго вечора.Незнаю до якого спеціаліста звернутися,та є незрозумілий брак повітря.Все почалось три тижні тому.с ильно кашляла,лікар полікувала антибіотиком,кашель практично пройшов,але зявився тупий біль при вдосі в області лівої лопатки.мязи,хребет не боліли,тільки певна точка при вдосі і при повороті на право.Зробила флюрографію-: Легені та серце без видимих пат.змін.Коментар: Корені легень тяжисті. через три дні біль пройшла, кашель вилікувала,але з'явилась дуже часта потреба глибоко вдихати.Це триває вже більше тижня і щось,що разу інтервал між вдихом меньшає.Підкажіть будь-ласка,до кого звернутись і що це може бути. Дякую

Ответы врачей 1

Иващенко Владимир Евгеньевич
пульмонолог, хирург
Адрес: г. Киев, Украина, Младший научный сотрудник отделения торакальной хирургии
Телефон: 0932446619
До пульмонолога. Об'єктивним дослідженням буде для початку - спірографія.